Banner

Świat dobrego smaku

Piekarnia „Drożdżyk”

Piekarnia „Drożdżyk” to firma rodzinna, którą założyliśmy w 1990 roku. Początkowo, zatrudniając jedynie kilku pracowników, wytwarzaliśmy podstawowe produkty piekarnicze trafiające głównie do mieszkańców Łobza i okolicznych miejscowości. Już wtedy, tuż obok piekarni, stworzyliśmy sklep oferujący szeroki asortyment spożywczy.

Po kilku latach naszą ofertę rozszerzyliśmy o wyroby cukiernicze. Z czasem firma się rozrastała i stopniowo realizowaliśmy plany dotarcia z naszym asortymentem do większej liczby klientów. Zwiększaliśmy ilość sklepów firmowych, a także rozpoczęliśmy dystrybucję do sieci marketów oraz punktów gastronomicznych.

W 1996 roku zakupiliśmy zakład piekarniczy przy ul. Rolnej, dzięki któremu rozszerzyliśmy wielkość produkcji zarówno piekarniczej jak i cukierniczej. W firmie stosujemy sprawdzone, tradycyjne receptury, jednocześnie tworząc nowe produkty. Od kilku lat funkcjonują u nas systemy Haccp, GMP i GHP.

Stworzyliśmy sieć sklepów, gdzie możecie Państwo wybierać pośród 150 rodzajów wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

Obecnie zatrudniamy ok. 100 osób, co możliwe jest dzięki temu, że wybieracie Państwo nasze produkty. Wykwalifikowana kadra oraz nieustanne unowocześnienie firmy umożliwiają jej sprawne funkcjonowanie oraz zadowolenie klientów.

Naszą ideą jest dostarczanie klientom świeżych wyrobów piekarniczych i cukierniczych na różne okazje, wyprodukowanych z surowców najwyższej jakości. Wartością nadrzędną jest dla nas to, aby prócz walorów smakowych nasze produkty zawierały jedynie naturalne składniki. Dlatego też współpracujemy z firmami będącymi liderami na rynku przemysłu piekarniczego i cukierniczego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sukcesywnie powiększamy wachlarz produktów.

W 2009 roku rozszerzyliśmy działalność o produkcję lodów, wytwarzanych jedynie z naturalnych składników. Nasze wyroby można skosztować w sklepach i kawiarniach firmowych.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych kupnem pośrednim i bezpośrednim.

Dzięki szybkiej dostawie produktów w oparciu o bazę logistyczną, budujemy jakość, zaufanie i otwartość na wyzwania oraz elastyczność we współpracy.

O piekarni

ul. Niepodległości 42

O piekarni

ul. Rolna 19